بازدید فرمانده کل سپاه از جزایر نازعات | فانوس دریا
 
ویدئو دریایی کدخبر: 20696 منبع:

بازدید فرمانده کل سپاه از جزایر نازعات

سردار سلامی: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی و با هر سناریویی کاملا آماده است.

مشاهده ویدئو در کانال

به گزارش مرین‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز به منظور بازدید از روند آمادگی‌های دفاعی و رزمی یگان‌های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل نیلگون خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز به جنوب کشور سفر کرد.
سرلشکر سلامی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی‌های اخیر صهیونیست‌ها علیه ایران اسلامی گفت: دشمنانی که این روز‌ها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدید آمیز صحبت می‌کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست‌ها و راهبرد‌های دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش‌های سرسختانه و قاطعانه نکند.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، گفت: ما برای هر سناریویی آمادگی داریم و همان‌گونه که امروز بخشی از این آمادگی‌ها در کرانه‌های خلیج نیلگون همیشه فارس مشاهده شد؛ این آمادگی‌ها در عرصه‌های مختلف قدرت دفاعی ما وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه این روز‌ها به همه اجزای قدرت خود سر می‌زنیم، افزود: امروز سامانه‌های موشکی، پدافندی، قدرت‌های دریایی و پهپادی و نیرو‌های زمینی ما در سطحی از آمادگی‌های فوق العاده به سر می‌برند که می‌توانند هر تهدیدی را با هر مقیاسی، در هر نقطه‌ای پاسخ دهند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه اگر ناامنی وجود دارد؛ ریشه در سیاست‌های تجاوزکارانه دشمنان ما دارد افزود: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه‌ای منافع یا نیرو‌های ما را تهدید کنند، اما با عکس‌العملی مواجه نشوند.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه پیام ما نه یک پیام دیپلماتیک بلکه پیامی میدانی است و ما در میدان صحبت می‌کنیم، گفت: کسانی که با ادبیات تهدید آمیز علیه ما صحبت می‌کنند_از جمله نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سایر مقامات این رژیم _متوجه پیامد‌های خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند باشند و در محاسبات شان دقت لازم را به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تروال لیفت کشتی سازی کوهین دریا

پ مرداد ۱۴ , ۱۴۰۰
مرین‌پرس

دیگر مطالب ارسالی: